Vie Greta me ‘A ja vlejti’!

By

Eshtë kjo këngëtarja Greta Koci, e cila ka surprizuar sot me lancimin e projektit të saj më të ri i titullur ‘A ja vlejti’.

Kjo këngë vie pas ‘Sjena ni moti’, që kjo e fundit e solli para dy muajve e që si projekt ka rezultuar mjaft i suksesshëm.

Projektet e saja të fundit në përgjithësi kanë qenë bashkëpunime, kryesisht me Gold Ag dhe motrën e saj, Enin, ku edhe këtë herë nuk është se ka ardhur ndryshe.

‘A ja vlejti’ e sjellë Gretën së bashku  me Nurteel, dhe duket se kanë bashkuar forcat për të sjellë një këngë hit për këtë sezonë verore./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm