Blunt dhe Real bëhen bashkë me Getoar Selimin, një bashkëpunim së shpejti?

By

Me sa duket, një bashkëpunim mes Shaoling Gang, apo Blunt, Real 1 dhe Getoar Selimit, mund të vijë së shpejti.

Treshja janë bërë bashkë mbrëmë dhe këtë e vërtetuan përmes videove të postuar në instastory.

Asnjëri prej tyre nuk dha detaje megjithatë, një duet mes tyre ka kohë që është përfolur dhe siç duket tani i erdhi koha.

Kujtojmë që Blunt dhe Real 1, ishin në ballinat e shtypit rozë vitin e kaluar kur nisën me ofendime drejt disa prej reperëve shqiptarë.

Dyshja kanë qenë shumë aktiv që viti i kaluar dhe kanë lansuar shumë këngë madje edhe album./Prive.al

\

Artikuj të ngjashëm