Vesa Luma dhe djali i saj infektohen me COVID-19

By

Vesa Luma dhe djali i saj kanë rezultuar pozitivë për Covid-19.

Lajmin e ka zbuluar vet Vesa përmes Instagramit duke treguar se pas arritjes në Zelanë të Re, u desh të izoloheshin.

Ajo poashtu tregoi se gjendja e tyre është e mirë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm