Vesa Luma befason për ditëlindje kolegun e saj! (Foto)

By

Këngëtarja Vesa Luma duket se është kthyer sërish në Prishtinë për të jetuar e për të punuar. Në të njëjtën kohë artistja gjen kohë edhe për shoqërinë e saj e madje sot ka surprizuar njërin prej tyre.

Është fjala për këngëtarin Mentor Haziri i cili sot ka festuar ditëlindjen, e me një torte të vogël por me qiri siç e do zakoni, Luma e ka uruar mikun e saj.

Imazhet nga ky moment, Vesa i ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram.

Përtej kësaj, Mentor Haziri këtë vit po merr pjesë në festivalin Kënga Magjike, teksa ka publikuar para disa jave dhe klipin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm