Vesa dhe Big Basta presin të bëhen prindër të një …

By

Pak ditë më parë Vesa Luma dhe Big Basta zbuluan për publikun se së shpejti presin të bëhen prindër.

E sot, Vesa përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur gjininë e foshnjes që presin.

Çifti në pranverë presin të bëhen prindër të një djali.

‘Per vizite te puna “babit to be”. Dhe meqe jemi bashke ketu ,po e shfrytzoj rastin t’ju falenderojme nga zemra per urimet e juaja. Per mua,ky qenka rrugetimi me i bukur i jetes,dhe po e shijoj ne maksimum. Po jetojme bashke, po kendojme bashke,po performojme bashke,thjesht falenderoj Zotin per kete bekim. Mezi po presim ta takojme Princin tone kete pranvere 🙂 ? #itsaboyyyy ?Ju duam shume!’ – ka shkruar këngëtarja.

Kujtojmë se dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë këtë verë në Kalanë e Lëkurasit në Sarandë pas një lidhjeje disa vjeçare.

Artikuj të ngjashëm