Vera nuk mund të mbyllet pa një bashkëpunim mes Dafina Zeqirit dhe Elinel

By

Elinel dhe Dafina Zeqiri janë bashkuar sërish për një tjetër bashkëpunim muzikor.

“A mke dasht” titullohet bashkëpunimi mes Dafinës e Elinel, i cili do të lansohet ditën e sotme.

Elinel e ndau lajmin përmes një postimi në Instagram, në të cilin shkroi:

“Nesër ‘A mke dasht’ me Dafina Zeqiri, 1 lemon për këto pak ditë vere që kanë mbetur.

Një këngë origjinale edhe shumë e dashur për mu prej Bini Diez”.

Numërimi prapa ka nisur! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by ELINEL ᶫᶰᶫ (@rrugaco)

 

 

Artikuj të ngjashëm