Vaksinohet këngëtarja shqiptare: “U krye me sukses”

By

Dita ditës, njerëzit po krijojnë mbrojtje kundër virusit vdekjeprurës COVID-19.

Edhe Leonora Jakupi ka kryer dozën e parë të vaksinës, gjë të cilën e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo publikoi një fotografi duke pozuar me stafin mjekësor që u kujdesën për vaksinimin e saj.

“Doza e parë e vaksinës u kry me sukses”, dhe ndër tjerash ajo falënderon edhe stafin mjekësor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm