Vajza e Paul Walker ndan videon personale të aktorit të ndjerë

By

Vajza e Paul Walker, Meadow Walker po kujton babanë e saj në një mënyrë të veçantë.

Daughter Paul Walker, Meadow Walker shares rare video of him - Starbiz

Meadow Walker, 21 vjeçare, postoi një video private ku ajo i uronte babait të saj ditëlindjen para vdekjes së tij në një aksident me makinë në vitin 2013.

Walker postoi videon të martën në llogarinë e saj të verifikuar në Instagram.

“Asnjëherë nuk kam menduar se do ta ndaja këtë. Por mu duk e drejtë”, shkroi ajo nën video.

Aktori mbushi 40 vjeç, disa javë para se të vritej në një aksident në të cilin ai ishte pasagjeri i vetëm i një Porsche Carrera GT i vitit 2005 që u përplas në një shufër drite dhe shpërtheu në flakë në një park në komunitetin e Valencias në Santa Clarita, rreth 30 milje në veri të Hollywood.

Makina drejtohej nga partneri i ekipit të tij garues Roger Rodas i cili gjithashtu vdiq në përplasje.

Në videon Meadow Walker postuar ajo shihet duke befasuar babanë e saj.

Artikuj të ngjashëm