Vajza e Jehona Sopit e emocionon artisten me këto fjalë!

By

Pak minuta para koncertit dedikuar 25 vjetorit të çlirimit të Prishtinës, këngëtarja Jehona Sopi dha një intervistë për Prive.

Përgjatë intervistës së shkurtër, Sopi foli mbi procesin e organizmit të koncertit si dhe përzgjedhjen e artistëve që performuan atë natë.

Por, më i veçantë mbetet edhe prononcimi i ëmbël i vajzës së saj, Arias.

Vajza e Jehonës tregoi angazhimin që kishte për ta ndihmuar të ëmën rreth koncertit, e në një moment edhe e emocioni artisten.

Kuptoni më shumë detaje duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm