Një ditë me binjakë: Këngëtarja e famshme rrëfen sfidën e mëngjesit me fëmijët (VIDEO)

By

Këngëtarja e famshme kosovare Teuta Kurti, vazhdon të mbetët ndër zërat më të fuqishëm shqiptarë, që e ka dëshmuar gjithnjë veten.

Ajo është bërë nënë e tre fëmijëve, dy vajza dhe një djali, të cilëve ua ka përkushtuar jetën duke lënë anash edhe muzikën.

Kurti këtë javë u rrëfye në Prive për jetën e saj private, atë familjare duke treguar momentet qesharake se si nis mëngjesi i saj me binjakët që kanë karakter dinamik.

NDIQENI TË PLOTË INTERVISTËN E TEUTËS:

Artikuj të ngjashëm