U kritikua veshja e Reneesë, Robert Berisha reagon i revoltuar

By

Pak ditë më parë nisi mësimi për shkollat fillore, e në mes fëmijëve që nisën mësimin ishte edhe Renee, vajza e Robert Berishës me Nora Istrefin.

Roberti ka publikuar fotografinë e Renée që tashmë gjashtë vjeçe e gjysmë është gati për të nisur rrugën e saj të dijes.

“Suksese qika jem dhe urime dita e parë. Të don babi shumë” – është shprehur ai.

Në rrjete sociale, qarkulloi për gjatë fotografia e Reneesë dhe ishte veshja e saj që u kritikua gjerësisht.

Në lidhje me këtë, ka reaguar Roberti shumë i revoltuar për të gjitha komentet që ka lexuar.

Ai sqaroi se fotoja që ka publikuar është bërë para lagjes ku Renee jeton dhe jo në ditën e saj të parë të shkollës. Më tej thekson se shkolla që vajza e tij do të frekuentojë kërkon nga nxënësit që të veshin uniforma.

Në fund paralajmëron se nëse emri i vajzës së tij lakohet në tituj dhe si gjenerues komentesh, vetëm një “tag” nuk do të mjaftojë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm