Tuna publikon foton e rrallë me babanë dhe ka një dedikim special për të

By

Rrallë herë, Tuna publikon fotografi me anëtarët e familjes së saj, sidomos nënën dhe babanë.

Përveç bashkëshortit Patrisit dhe tash djalin Tianin, në profilin e këngëtares në Instagram, nuk shohim njerëz të tjerë, ndonjëherë edhe shoqëria.

Por sot, Tuna publikoi një imazh me babanë.

Fotografia u realizua në ditëlindjen e dytë të Tianit, ku Tuna shihet teksa përqafon babanë e saj.

“Kampioni im dhe modeli im që kur kam filluar”, ka shkruar ajo mbi foto.

Si thoni, ngjan Tuna me babanë?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm