Tuna nis xhirimet me reperin amerikan (Video)

By

Këngëtarja Tuna nuk është duke synuar tregun ndërkombëtar vetëm me projektin ‘Nobody There’. Një këngë dhe klip në të cilin ajo ka investuar shumë.

Përpos kësaj, ajo këto ditë ka qëndruar në Strugë ku ka realizuar videoklipin e ri me reperin amerikan Fatman Scoop.

Për këtë videoklip nuk ka punuar një produksion i caktuar por Tuna ka zgjedhur një ekip prej 40 personash.

Sejdiu duket mjaft seksi dhe e kuruar nga Sellma për make up dhe flokët nga Kaci.

Këngëtarja shqiptare është mysafire në këngën e Fatman Scoop që do të lançohet nga platformat e tij përtej oqeanit.

Prive sjell disa fotografi nga prapaskenat e klipit.

Artikuj të ngjashëm