Tuna lëndohet gjatë xhirimit të klipit (Foto)

By

Këngëtarja Tuna Sejdiu të shtunën në Prive ka publikuar videoklipin ‘Nobody There’.

Një klip i kuruar deri në detaj dhe me një performancë të mahnitshme nga Tuna.

Por kjo koreografi i kushtoi Tunës edhe me një lëndim.  Në fotografinë e siguruar shihet se Sejdiu ka pësuar një lëndim në këmbën e saj./Prive.al

tunaaaa

Artikuj të ngjashëm