Tuna ia merr fytyrën Cozyt!

By

Çifti dikur më i komentuari i skenës shqiptare, tashmë kanë ndezur motorët për një vit me projekte dhe koncerte.

Duket se Tuna dhe Cozy e kanë kuptuar se përtej pushimeve në ishuj të Karaibeve, puna është e pashmangshme.

E performanca e djeshme në Tiranë nuk ka kaluar pa imazhe të përbashkëta në rrjete sociale.

Në disa prej tyre të postuara nga Tuna, dyshja shihet teksa me efektin e ri në Snapchat ndërrojnë fytyrat e njëri-tjetrit.

Nuk është se duken keq edhe në këtë formë. /Prive.al.

image-94fff3eed434e50c280f18f89efb096c9a7aadf6645da4e07878eb1bb0becc25-V

Artikuj të ngjashëm