Tueta e Adonisi 3 vjet bashkë, aktorja bëhet romantike në dedikimin për bashkëshortin

By

Aktorja e njohur kosovare, Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj, Adonis Morina sot festojnë përvjetorin e tretë, të lidhjes së tyre

Teuta përmes një postimi që ka publikuar në Instagram zgjedh, shkruan si një grua shumë e dashuruar në bashkëshortin e saj.

“Dashuria nuk numërohet, sa ditë muaj apo vite keni qenë së bashku, Dashuria është sa shumë e dashuroni njëri-tjetrin çdo ditë, unë bie në dashuri me ty çdo ditë e më shumë, Përgjithmonë i imi. Urime përvjetori zemër, T’du”,- ka shkruar ajo.

Teuta dhe Adonisi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë kohë më parë, ndërsa tani janë edhe prindër të një vajze me emrin Kaia. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm