Trendi i yjeve këtë vjeshtë – veshjet nga lëkura

By

Ndoshta, sezoni i vjeshtës sapo ka filluar – por, për shumë yje tashmë veç ka nisur sezona e veshjeve nga lëkura.

Natyrisht që një trend të tillë e nis kush tjetër pos Cardi B që, jo rrallë herë, i përcakton vet trendet e modës.

Fustani i saj seksi me material lëkure dhe ngjyrë vjollcë është nga marka Nicolas Jebran Couture.

Kim Kardashian – bluza Tom Ford ($1,390), pantollonat Off-White ($2,300) dhe çanta Hermès 

Sofia Richie – xhaketa House of CB ($105), fundi ($105) dhe çizmet Vince Camuto ($248.99)

Rihanna – këmisha Balenciaga ($2,990), fundi Fenty, sandalet Manolo Blahnik dhe çanta Bottega Veneta  ($1,900)

Jennifer Lopez – bodysuit nga lëkura SPRWMN  ($700) dhe pantollona me dizajn gjarpri

Heidi Klum – fustani Dundas  ($2,185) dhe sandale Giuseppe Zanotti ($995)

Khloé Kardashian – jumpsuit Mistress Rocks ($118)

Kris Jenner –  e veshur nga Celine dhe çanta Balmain ($1,895)

Ariel Winter – fustani House of CB ($165)

Selena Gomez në Versace

Artikuj të ngjashëm