Këta dy bukuroshë janë djemtë e prezantueses Xhemi Shehu! (FOTO)

By

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Xhemi Shehur, ka ditur që krahas punës dhe aktiviteteve të saj në moderim të krijojë edhe familjen e saj.

Ajo tashmë gëzon dy djemë të cilët me ardhjen e tyre në jetë e kanë plotësuar në çdo aspekt Xhemin.

Një periudhë e ditës së saj tashmë u dedikohet fëmijëve të cilët dita ditës po vinë me kërkesa të reja.

Fotografia e fundit e publikuar nga prezantuesja shfaqë që të dy djemtë e saj të maskuar me ngjyra e në kulmin e lumturisë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm