Tortë për Agnesa Vuthajn, bukuroshja ende po e fsheh personin me të cilin festoi ditëlindjen

By

Iku për ditëlindje në Kotor të Malit të Zi dhe nga atje publikoi një seri fotografish.

Po dukej bukur, elegante dhe rrezatonte në 32 vjetorin e saj të lindjes. Por Agnesa Vuthaj asnjëherë nuk e shfaqi personin apo personat me të cilët po festonte ditëlindjen.

Fotografitë u realizuan dhe ajo doli shumë bukur, por ku i realizoi?

Ish Miss Kosova ka zgjuar kërshëri me këto imazhe duke mos treguar se me kë e festori përvjetorin e saj të 32-të të lindjes. /Prive.al

A cake. A wish. Happiness lives in good memories! #february8 #birthdaygirl

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Artikuj të ngjashëm