‘TI DON’ NGA DHURATA DORA! (VIDEO)

By

Këngëtarja Dhurata Dora ka finalizuar projektin e saj të ri. Kënga është punuar nga Alandy e ndërsa klipi është realizuar nga MaxProduction, të cilët menaxhojnë këngëtaren.

Ky projekt është titulluar ‘Ti don’ dhe do të publikohet shumë shpejt.

Për të shuar kureshtjen Dhurata ka publikuar trailerin e klipit./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=5c3bvKk-6U0

Artikuj të ngjashëm