Teuta Krasniqi mundi prandaj e bëri!

By

Prive zbuloi dje lajmin bombastik se aktorja Teuta Krasniqi dhe i dashuri i saj Adonis Morina kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një ceremoni private me miq dhe familjarë.

Ditën e djeshme, nuk pati asnjë reagim nga aktorja ndërsa një postim sot mund të lë të kuptohen shumë gjëra.

‘Ajo besoi që mundet, kështuqë e bëri. Një të dielë të bukur miqtë e mi’ – ka shkruar aktorja sipër një imazhi ku pozon e lumtur teksa shkel syrin. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm