Të rrethuar nga femrat, Blunt e Real nisin xhirimet e klipit të ri (FOTO)

By

Pas Dubait, Blunt dhe Real kanë zgjedhur Turqinë për të xhiruar videoklipin e ri.

Përmes disa fotografive të publikuar në instastory, dyshja shihen të rrethuar nga femrat në bikini të cilat janë pjesë e projekti të ri i cili pritet të dalë pas tri javësh.

Këtë e kanë bërë të ditur vet Blunt dhe Real përmes videove që i postojnë në rrjetin e lartëpërmendur, duke zbuluar që edhe albumi me titull ‘Tululu’ është gati.

Deri në lansimin e projektit nga Turqia, e keni ‘Dubai’ në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm