Fansat e Ronela Hajatit do të gëzohen pas këtij lajmi…

By

Gjithçka gati për projektin e ri të Ronela Hajatit.

Këngëtarja ka njoftuar se kënga dhe klipi i ri janë gati për publikim, për të gjithë fansat e saj.

Javë më parë, Ronela paralajmëroi ndjekësit në Instagram duke thënë se kënga e cila tashmë ka përfunduar do të jetë hit.

Artistja nuk dha më shumë detaje përveç që postoi një fotografi nga montazha me përshkrimin ‘edhe pak ditë’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm