Të premten klipi i ri i Dren Abazit (Foto)

By

Dren Abazi i cili është duke qëndruar këto ditë në Londër, javë ma parë ka xhiruar klipin e tij më të ri.

Ky projekt që në muzikë e tekst është punuar nga Dreni, është vizualizuar nga Imagine Films.

Sipas informacioneve kënga është titulluar “Du” dhe do të publikohet të premten./Prive.al

 

Coming soon…. This Friday #drenabazi #zigzagorchestra #du #imaginefilms

A photo posted by Dren Abazi (@drenabazi) on

Artikuj të ngjashëm