Të gjitha detajet nga veshja e Trixës në finalen e madhe

By

Përvec paraqitjes së saj në finalen e madhe dhe surprizës së bukur që i bëri të dashurit të saj Donald Veshajt, Beatrix mori vëmendje edhe me veshjen e saj.

Ajo u shfaq me një jumpsuit që sipas faqes @AlbaniaStretStyle në Instagram është dizajnuar nga  Rick Oëens dhe i përket koleksionit të vjeshtës 2021.

Faqja e famshme që identifikon markat e famshme që veshin VIP-at tanë dhe jep edhe më shumë detaje të veshjeve, zbuloi se këtë me këtë veshje ishte shfaqur edhe Halle Berry në tapetin e kuq në vitin 2021 në “People’s Choice Awards”.

View this post on Instagram

A post shared by Albania Street Style © (@albaniastreetstyle)

Për më tepër llogaria në Instagram zbuloi se çmimi i veshjes ka çmimin e 2,810 eurove. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm