Sonte ju pret një super Prive Reality përmbyllëse (VIDEO)

By

Menduat se mbaroi?

Jo, jo!

Prive Reality vjen me episodin e fundit këtë të dielë në shtëpitë tuaja përmes kanalit Klan Kosova.

Prezantuesja Liberta Spahiu pret Ermal Fejzullahun, Yll Limanin, Ledri Vulën, Lumi B, Lyrical Son dhe Mc Kreshën.

Shumë të pathëna do thuhen dhe shumë rrëfime e emocione do i përjetoni në episodin e fundit të Prive Reality.

Mos harroni, të dielën duke filluar nga ora 20:45 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm