Taylor Swift-it i shqyhet fustani në mes të skenës

By

Këngëtarja Taylor Swift është përballur me një situatë aspak të këndshme.

Kjo pasi që asaj i është shqyer fustani, teksa po performonte në një koncert të saj në Stokholm të Suedisë.

Por, Taylor e tejkaloi këtë moment të paprecedentë me shumë sportivitet, teksa u përkujdes vet duke e rregulluar fustanin, dhe duke u ulur pranë pianos për ta vazhduar performancën.

Duartrokitjet e publikut nuk munguan.

Artikuj të ngjashëm