Taulant Xhaka na ëmbëlsoi ditën me urimin për bashkëshorten e tij

By

Futbollisti i njohur Taulant Xhaka dhe gruaja e tij Arbnora, tash e disa vite janë të martuar dhe çifti së bashku janë prindër të një djali të quajtur Klevis.

Sot bashkëshortja e Taulantit, Arbnora feston ditëlindjen, e ndryshe, nuk kishte se si të mos mungonte një urim i ëmbël nga futbollisti.

“Gëzuar ditëlindjen çdo gjë e imja, të dua jeta jem” shkroi Xhaka në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm