Tara paradite me Teutën dhe Adonisin, pasdite me Bleron (VIDEO)

By

Vajza e aktores Teuta Krasniqi dhe këngëtarit Blero, Tara, mund të mos jetë duke u rritur bashkë me të dy prindërit, ama me gjasë boshllëkun po e ndjen në aspekte fare minimale.

Kjo pasiqë prindërit e saj po koordinohen në mënyrën më të mirë të mundshme për të mirën e Tarës duke ndarë kohën që kalojnë së bashku.

Pasi pasdite ishe me Teutën dhe Adonisin ku u pa në një prej supermarketeve të kryeqytetit, Tara pasditen po e kalon bashkë me Bleron.

Babë e bijë për t’u argëtuar kanë shkuar në një prej qendrave të bowlingut dhe nga çfarë shihet në video, Tarës kjo lojë krahas moshës që ka, po i ec relativisht mirë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm