Tara dhe Kaia në veshje kombëtare s’bën të mos kalojnë pa i parë (FOTO)

By

Dita e sotme është vërshuar me urimet prej më të ndryshmëve me rastin e 28 Nëntorit.

E një ‘kartolinë’ të bukur ka postuar sot edhe aktorja Teuta KRasniqi.

Ajo i ka uruar ndjekësit e saj të shumtë me fotografi të dy vajzave, Tarës dhe Kaias të veshura në veshje kombëtare.

Se dy princeshat shkëlqejnë edhe në këtë veshje, kjo nuk do koment. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm