Takimet e sikletshme me ish të dashurin pas ndarjes, ja çfarë bëri Bella Hadid

By

Statusi i saktë i lidhjes të Bella Hadid dhe The Weeknd mund të jetë në ajër tani (shumica e shkrimeve raportojnë se janë ndarë megjithëse Entertainment Tonight thotë se ata janë akoma bashkë dhe po punojnë për  të rregulluar gjërat), por Hadid nuk dëshiron të shihet në publik më ish-in e saj, të paktën.

TMZ raporton se modelja la klubin e natës Catch One vetëm disa minuta pasi The Weeknd hyri në të. Kishte veshur një triko të bardhë, xhins të zeza dhe një bluzë të bardhë me vathë të rrumbullakët.

Hadid kishte qenë me shoqëri dhe gjoja kishte mbërritur “me shumë disponim”, sipas TMZ. Nuk dihet nëse ajo dhe The Weeknd biseduan brenda fare gjatë takimit tyre të shkurtër.

Bella Hadid runs into ex The Weeknd at Mark Ronson's show at Catch One

Artikuj të ngjashëm