Leonita shfaq anën sensuale: Bashkëshortja e Granit Xhakës nis të ekspozohet

By

Janë pa dyshim një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare.

Granit Xhaka dhe bashkëshortja, Leonita ndonëse mjaft hermetikë përsa i përket jetës private me kalimin e kohëve po ekspozohen më shumë nëpër rrjete sociale.

E fundit, ka qenë paraqitja e dyshes në një event gala të karakterit sportive ku krah njëri-tjetrit kanë shkëlqyer me SH të madhe.

E veshur me një fustan të kuq që i ekspozontë këmbën dhe pjesën e gjoksit, në fakt ka qenë Leonita ajo që ka vjedhur më së shumëti vëmendjen.

Imazhi i mëposhtëm flet vetë… /Prive.al/

At the ➡️ THE BEST FIFA FOOTBALL AWARDS 2017⚽️ @__ll.gx__

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Artikuj të ngjashëm