Stresi dy muaj në qeli

By

Arkimed Lushaj, i njohur edhe si “Stresi” nuk ka mundur më t’i shpëtojë drejtësisë. Ai është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 2 muaj burg.

Vendimi u mor sot në seancën e zhvilluar ndaj këngëtarit ku gjyqtari Arben Micko vendosi të dënojë Stresin me tre muaj burg, transmeton javanews.

Por, për shkak të gjykimit të shkurtuar dënimi përfundimtar për këngëtarin e hip-hopit është dhënë dy muaj burg.

Këngëtari po hetohej në gjendje të lirë për akuzën e mosbindjes ndaj urdhrit të Policisë dhe kundërshtim të forcave policore.

Artikuj të ngjashëm