Stresi dhe Gjoni ndajnë mesazhet e tyre për Vitin e Ri (VIDEO)

By

Pas festës së mbrëmshme brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, sot herët janë zgjuar vetëm disa banorë.

Ndër ata që janë zgjuar janë edhe Stresi dhe Gjoni, përcjell Klankosova.tv.

Ata të dy e kanë uruar sërish Vitin e Ri, duke dëshiruar për të gjithë që ky të jetë një vit i mbarë.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm