Stine shijon jetën e natës me Albërinë e Ingritin!

By

Këngëtari Stine i cili është në qendër të medies që nga e shtuna për shkak të sherrit, ka vendosur të harroj të paktën për pak orë atë që ka ndodhur.

Mbrëmë kolegja e tij, Ingrit Gjoni ka publikuar një fotografi në një nga pubet e Tiranës në shoqëri të Stines e po ashtu të Albërie Hadërgjonaj.

Që të tre artistët janë pjesë e kastit të ‘Dance With Me’ dhe raporti i tyre duket të jetë shumë miqësor pasi janë bërë javë që ndajnë të njëjtën skenë.

Artikuj të ngjashëm