Sot, Skerdi feston ditëlindjen me dhuratën më të bukur

By

Skerdi feston sot ditëlindjen.

View this post on Instagram

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Padyshim që kjo ditë e veçantë e Skerdit nuk kishte se si të kalonte pa urime dhe dhurata nga më të dashurit e tij.

Artisti i shumë hiteve shqiptare, përmes një postimi në Instagram zbuloi dhuratën më të bukur të ditëlindjes që mori sot.

Në një video ku i biri, Roi i uron ditëlindjen, Skerdi u shpreh:

“Dhurata më e bukur e ditëlindjes time sot, ishte kjo video”. Babi është i përmbushur me ty, dhe asgjë tjetër s’ka rëndësi. Faleminderit heRoi im, të dua më shumë se cdo gjë në këtë botë”.

View this post on Instagram

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Shumë urime Skerdi. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm