Sot Learta Jakupi shënon një ditë të rëndësishme në jetën e saj

By

Sot 4 vite më parë Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu u bënë prindër për herë të parë.

Djali i tyre Matin feston sot ditëlindjen e tij.

“Gëzuar ditëlindjen e 4 gëzimi i nanës,” ka shkruar Learta në mbishkrimin e fotografive të ndarë me ndjekësit e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm