GASHI po e kalon karantinimin si të gjithë ne

By

Janë bërë disa ditë që shumë qytetarë të Kosovës janë vetë izoluar si masë mbrojtëse nga kontraktimi dhe përhapja e pandemisë.

Edhe të famshmit po respektojnë udhëzimet e mbrojtjes dhe kanë zgjedhur vetë izolimin – ku dhe po përdorin platformat e tyre në rrjete sociale duke thirrur qytetarët ta respektojnë këtë.

Edhe GASHI i cili gjendet në Amerikë është vetë izoluar, dhe thotë se karantinimi po e bën të hajë më shumë se asnjëherë.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka postuar një pite me spinaq, ku shkruan edhe “Vetëm më thoni të bëftë mirë, dhe bëni një pite për vete.”, duke u tallur me ata që kërkonin një copë. /Prive.al

View this post on Instagram

Corona virus got me eating more than ever…

A post shared by GASHi (@gashi) on

Artikuj të ngjashëm