Sot është ditë e veçantë për familjen e Shyhrete Behlulit

By

Sot është një ditë e veçantë në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli.

Kjo për shkak se djali i saj i vogël Lumi, feston sot ditëlindjen e tij.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi të djalit dhe për ta uruar atë publikisht.

“Dita që ti u linde ishte me diell, ashtu edhe ti si dielli po na shpërndan rreze”, kanë qenë fjalët e veçanta të Shyhretes në mbishkrimin e fotografisë.

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm