Dafina Zeqiri publikon albumin “Dafinë Moj” (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur për publikun shqiptar Dafina Zeqiri, ka publikuar albumin e shumëpritur “Dafinë Moj”.

Në këtë album ajo ka bashkëpunuar me emra të shumtë të estradës shqiptare si: DJ Geek, Lyrical Son, MC Kresha, Elinel, Tuna, Argjentina Ramosaj, Ron, Lumi B dhe Buta.

Albumi përbëhet gjithsesej nga 14 këngë.

Më poshtë mund t’i dëgjoni këngët nga albumi i artistes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm