Sot, bëhen 6 vjet që kur Dr Flori u nda nga jeta

By

Sot bëhen afro 6 vjet që nga koha kur këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Dr.Flori ndërroi jetë.

17 nëntori i 2014-s ishte një ditë e dhimbshme për të gjithë publikun që e adhuronte muzikën që ai bënte së bashku me djemtë e grupit West Side Family.

Ai ndërroi jetë si shkas i mbidozës, duke lënë kështu prapa familjen, miqtë dhe një karrierë të bujshme.\

Ndërsa në këtë ditë të trishtë, Landi Hysi,i cili ishte miku i tij e ka kujtuar Dr.Florin me disa fjalë emocionuese

Landi ka publikuar në Instagram një foto të këngëtarit dhe e ka shoqëruar me një shkrim prekës, për të treguar se vazhdon ende ta ndjejë mungesën e tij.

“Psherëtij. Ti buzëqesh. Nuk psherëtij më. Kohë idiote. Kujtimi yt, mbetet. 17 nëntor 2014. Dr.Flori”, shkroi Landi në një postim të bërë në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roland Hysi (@landifornia)

Si në për cdo rast, edhe miku i tij Ermal Mamaqi e kujtoi në këtë ditë të kobshme.

 

Artikuj të ngjashëm