SONTE PREMIERA E “GIVE US THAT POWER”

By

Dj Dalool dhe Avaxus kanë përfunduar projektin e ri në bashkëpunim me rokerin Andos. Kënga mban
emrin “Give us that power” dhe është e zhanrit Progressive House (EDM).
Kënga brenda vetes trajton dukuritë e seksit, dashurisë, argëtimit, historinë, politikën, korrupsionin,
fenë e njerëzoren.
Sipas krijuesve kjo këngë ka predispozitat të kthehet në hit botëror.
Premierën e këtij projekti do të mund ta ndiqni sonte në orën 19.00 në Prive.al

Artikuj të ngjashëm