Sonte, një Prive për të mos u humbur (VIDEO)

By

Sonte në Prive do të shihni disa rrëfime mjaft interesante.

Fjolla Morina vjen për të treguar më tepër për jetën e saj private në këtë periudhë e Big Mama na zbulon një ditë të saj.

Pyetjeve provokative i përgjigjet aktorja Shengyl Ismajli e teksa atyre të fansave, Kallashi.

Gent Fatali rrëfen 10 gjërat që nuk i dimë për të e ndërsa takohemi me reperin e ri që po merr vëmendje LilDon.

Këto por jo vetëm, ju presin këtë mbrëmje në ora 19:00, në Prive nën drejtimin e Liberta Spahiut e materiale nga gazetarët Artan Telaku dhe Vlorijan Halili.

Mos e humbisni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm