Sonte në NIN – Xhensila Myrtezaj (VIDEO)

By

Sonte në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, e ftuar është Xhensila Myrtezaj.

Artistja shumë e dashur shqiptare, rrëfen plot gjëra rret jetës së saj dhe karrierës muzikore.

Mos harroni, na ndiqni duke filluar nga ora 21:30 në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm