Soni si pehri: Zbulon pamjen në klipin e ri latin (FOTO)

By

Soni Malaj po përgatit një këngë në gjuhën latine, dhe ky s’është më lajm ngase Prive e raportoi javën e kaluar.

Këngëtarja po sjellë video klip me reperin e famshëm latin, Joel dhe kënga do të quhet “La Intimidad”.

E kujt më mirë se Sonit i shkon një tekst latin dhe lëvizjet e bukura të kësaj kulture?! Askujt…

Ajo ka publikuar në Instagram një fotografi, duke e zbuluar që tani se si do të duket dhe nga ajo që shihet, Soni do ta “kallë lojën” edhe kësaj here me paraqitje. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm