E mërzitur nga amvisëria: Angela Martini shfaqet e rrezikshme me thikë në dorë!

By

Një shtëpiake di të zemërohet keq dhe këtë e dëshmojnë personazhet e serialit të famshëm: “Shtëpiake të dëshpëruara”, ku gratë e një lagjeje, nga të mos pasurit ndonjë obligim ditor, merren me intriga dhe bëjnë punët lëmsh.

Në këtë derexhe ka rënë edhe Angela Martini! Upsss…

Ajo është një modele megjithatë, kësaj here shfaqet në fotografi në rolin e një shtëpiakeje të mërzitur e zemëruar, e cila e kalon tërë kohën në kuzhinë.

Bukuroshja shqiptare ka pozuar me një thikë në dorë në kuzhinë duke prerë një domate dhe thikë s’është do si do, por nga ato të mëdhatë me të cilat prehet mishi, shkurt shqip: si sopatë.

“E lodhur duke punuar në kuzhinë”, shkruan Martini, e veshur në një palë të brendshme me dantellë, të cilat i japin pamjen e një gruaje sensuale dhe atraktive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm