S’mund ta besoni me kë ka nisur lidhje e famshme Camila Cabello

By

Vitin e kaluar, sigurisht përfshirë dhe neve, s’kishim ditë që s’e dëgjonim ngado super hitin e saj “Havana”.

Duket se tani, këngëtari i Shaën Mendes dhe Camila Cabello, kanë nisur një lidhje të re dashurie, bazuar në fotografitë që kanë nisur të qarkullojnë.

shawn mendes camila cabello possible new couple 034318343

Këngëtari 20 vjeçar dhe këngëtarja 22 vjeçare, janë parë duke mbajtur duart me njëri tjetrin gjatë një shëtitjeje të mërkurën që lamë pas, në West Hollywood të Kalifornisë.

Po ashtu, Shawn dhe Camila, janë parë prapë bashkë në festën e 4 Korrikut, në një ndejë private te një mik i tyre.

Thashethemet për dyshen, për një lidhje të mundshme, kanë nisur qysh kur Camila u nga Matthey Hussey. Dyshja sapo kanë lansuar edhe një bashkëpunim, këngën “SENORITA”, ku ata shfaqen shumë intimë në klip. /Prive.al

shawn mendes camila cabello possible new couple 034318343

Artikuj të ngjashëm