Skerdi zbulon datën e publikimit të baladës së re

By

Skerdi e ka gati këngën e re.

Këngëtari nga Shqipëria ka njoftuar përmes Instagramit se projekti i ri muzikor me titull “S’të fal”, lansohet të martën.

Krah modeles e cila është protagoniste e klipit, ai tha se balada do të jetë në Youtube në orën 17:00.

Skerdi ka punuar me Big Bang për këtë projekt muzikor, duke u përkujdesur vet për tekstin dhe melodinë./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Artikuj të ngjashëm