S’ka kohë për tu mërzitur – ndarja nga Cooper, Irinën e gjeti këtu!

By

Bradley kushi???

Irina Shayk sic duket nuk ka kohë për tu mërzitur për ndarjen nga partneri i saj i fundit. Supermodelja ruse ka dalë për herë të parë në pasarelë mode që nga ndarja me aktorin amerikan Bradely Cooper, dhe KA SHKËLQYER.

Irina Shayk walks the CR Runway x LuisaViaRoma at Piazzale Michelangelo during the Pitti Immagine Uomo 96 on June 13, 2019 in Florence, Italy.

Modelja me origjinë ruse, e cila ka edhe një vajzë 2 vjeçare me aktorin, ka pozuar me veshje të markës Ermanno Scervino në Florence të Italisë, krah modeles Bella Hadid.

Ndonëse Shayk dhe Cooper ende nuk e kanë bërë vet publike ndarjen, ajo duket se përmes aktiviteteve të fundit, po e përçon mesazhin se ndarja nuk i ka lënë shije të hidhur dhe pavarësisht se një epokë romantike e jetës së saj përfundoi, PUNA ËSHTË PUNË. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm