“Six Pack” dhe këmbë të tonifikuara, ky është sekreti i Lori Hoxhës

By

Disa-disa mund të mendojnë se ajo nuk i ndahet palestrës për fizikun që ka.

Por Lori Hoxha paska një tjetër arsye pse ka një trup aq të tonifikuar. Blogerja e famshme shqiptare dhe trashëgimtarja e Top Medias, ka një sekret për të zbuluar për ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

how you doin

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Ajo nuk është se i përkushtohet shumë trajnimit fizik për të pasur një trup të tillë, por thotë se është krejt gjenetike.

“Si i mban abs’at e tu në formë”? e ka pyetur në fans!

“Ju betohem se është vetëm gjenetike”, ka thënë Lori, në përgjigjen e saj. /Prive.al

View this post on Instagram

happy sunday everyone

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

 

Artikuj të ngjashëm